Organizator

Organizatorem wyjazdu jest Aktywny Dzieciak M i M Zawiślak Sp. jawna. Wyjazdy rekreacyjno-sportowe Dla Dzieci organizujemy już od 8 lat, wcześniej pod marką Naszej szkoły pływania MORE OF LIFE. Jesteśmy Certyfikowanym Organizatorem Turystyki, posiadamy wpis do rejestru CEOTiPUNPUT pod numerem 2180, a także gwarancję turystyczną SIGNAL IDUNA. Ze swojej strony zapewniamy bezpieczeństwo i niezapomniane wspomnienia z każdego wyjazdu. Możemy pochwalić się sprawdzoną i doświadczoną kadrą wychowawców oraz instruktorów (w większości są to osoby po Akademii Wychowania Fizycznego, byli lub aktualni sportowcy, nauczyciele). Wszyscy Nasi wychowawcy są osobami z którymi współpracujemy od wielu lat. Niezwykle istotne jest również to że jako organizatorzy jesteśmy osobiście na każdym z Naszych obozów. Mamy więc bezpośredni wpływ na to żeby każdy Nasz wyjazd był wyjątkowy i niepowtarzalny. Chcemy aby czas spędzony z „Aktywnym Dzieciakiem” pozostawił w pamięci Dzieci mnóstwo dobrych i ciekawych wspomnień. Dbamy o to by Nasi mali obozowicze byli radośni i szczęśliwi, odkrywając z nami uroki Polski, także w kolejnych latach 🙂

Dla kogo jest ta oferta?

Oferta przeznaczona jest dla Dzieci które chcą nauczyć się lub doskonalić umiejętności jazdy na nartach pod czujnym okiem Naszych instruktorów !! Na obozie dzielimy się na grupy pod względem zaawansowania, mamy także miejsce dla początkujących, którzy z nartami nie mieli jeszcze styczności. Zapewniamy : aktywnie spędzony czas, piękne górskie widoki, świeże powietrze i super atrakcje! Co przekonało Nas do wyjazdu do Stronia Śląskiego?? Przede wszystkim piękny, zadbany i nowoczesny hotel „Szekla” oraz bliskość tras zjazdowych ośrodka”Czarna Góra Resort”. Na wyjeździe będziemy także doskonalić umiejętności pływackie na krytej pływalni w Strońskim Parku Aktywności.  Do Naszej dyspozycji będzie 6-cio torowy, 25 metrowy basen 🙂 Zapraszamy !

Lokalizacja

Stronie Śląskie to ciekawe miasteczko w województwie dolnośląskim, w Kotlinie Kłodzkiej, przy drodze do Czech, we wschodnich Sudetach. Jest malowniczo ulokowane na rozgałęzieniu dolin rzek: Biała Lądecka, Morawka i Sienna Woda. Z doliny podziwiać i odwiedzać można pasma górskie: Góry Złote, Góry Bielskie, Masyw Śnieżnika oraz Krowiarka.Od lat znane jest z huty szkła kryształowego - Huty Violetta, założonej w 1864 roku. Gdzie będziemy jeździć?? Na stokach "Czarna Góra Resort" jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce!! Wszystkie trasy znajdują się w strefach czystego powietrza! Układ wyciągów i tras zjazdowych jest bardzo efektywnie zaplanowany, przez co można się tutaj naprawdę „najeździć”. 10 kilometrów terenów zjazdowych, w razie potzreby sztucznie dośnieżanych, a także oświetlenie do jazd wieczornych to atuty ośrodka. Każdy odnajdzie swoją ulubioną trasę, niezależnie czy jest początkującym czy zaawansowanym narciarzem.

Zakwaterowanie

w Pensjonacie "SZEKLA" znajdziemy komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe urządzone w nowoczesnej, ale przytulnej stylistyce. Obiekt został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wygody i dobrego samopoczucia swoim małym i dużym gościom. Pokoje wyposażone są w łazienkę z toaletą, telewizory oraz łącze internetowe. Na terenie ośrodka znajduje się parking, narciarnia, sauna, siłownia i sala do tenisa stołowego. Jest tu także miejsce i sprzęt umożliwiający organizacje wykładów, pokazów i dyskotek. Z okien rozpościera się piękny widok na Czarną Górę :-)

Wyżywienie

Śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowy obiad serwowany + prowiant na drogę powrotną do Warszawy

Atrakcje

zwiedzanie Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie
zjeżdżalnia grawitacyjna – Czarna Żmija
wycieczka do pijalni wód w Lądku-Zdroju
zwiedzanie kopalni złota w Złotym Stoku
ognisko z pieczeniem kiełbasek
dyskoteka 😉

Program

Szkolenie narciarskie : ok. 3h dziennie, szkolenie pływackie – 45 minut + 15 minut zabawy 😉
7.45 – śniadanie
9.00 – wyjście na stok
12.30 – powrót do ośrodka
12.45 – drugie śniadanie (w formie prowiantu)
14.00 – basen – zajęcia pływackie
16.00 – obiad
17.30 – atrakcje
20.00 – kolacja
22.00 – cisza nocna

 

Płatność

w cenie :
-transport w obydwie strony autokarem lub busem klasy LUX
-Pobyt w Ośrodku SZEKLA – 6 noclegów z wyżywieniem
-atrakcje zawarte w programie
-szkolenie narciarskie dziennie
-szkolenie pływackie
-opieka wychowawców
-ubezpieczenie NNW
-transport na stoki i z powrotem
dodatkowo płatne :
-SKIPASS
-wypożyczenie sprzętu narciarskiego

Cena wyjazdu :
– 1950 zł + SKIPASS
Opłatę uiszczamy w dwóch ratach :
– 950 zł (pierwsza rata – opłata rezerwacyjna płatna do 10 dni od zapisu)
– 1000 zł (druga rata płatna do 25 Stycznia 2020 r.)

Pliki do pobrania

Zapisz się na obóz

Kontakt

Dane Firmy :
AKTYWNY DZIECIAK
M i M Zawiślak Sp. j.
KRS : 0000770540

Dane do przelewu :
AKTYWNY DZIECIAK Sp. j.
05 1050 1025 1000 0092 6443 5273

Dane do kontaktu :
Marcin Zawiślak
tel. 535 999 049
Warszawa
email: biuro@aktywny-dzieciak.pl

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

More of Life

Aktywny dzieciak jest marką
szkoły pływania More of Life:

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2021

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl