Organizator

Organizatorem wyjazdu jest Aktywny Dzieciak M i M Zawiślak Sp. jawna. Wyjazdy rekreacyjno-sportowe Dla Dzieci organizujemy już od 10 lat, wcześniej pod marką Naszej szkoły pływania MORE OF LIFE. Jesteśmy Certyfikowanym Organizatorem Turystyki, posiadamy wpis do rejestru CEOTiPUNPUT pod numerem 2180, a także gwarancję turystyczną SIGNAL IDUNA. Ze swojej strony zapewniamy bezpieczeństwo i niezapomniane wspomnienia z każdego wyjazdu. Możemy pochwalić się sprawdzoną i doświadczoną kadrą wychowawców oraz instruktorów (w większości są to osoby po Akademii Wychowania Fizycznego, byli lub aktualni sportowcy, nauczyciele). Wszyscy Nasi wychowawcy są osobami z którymi współpracujemy od wielu lat. Niezwykle istotne jest również to że jako organizatorzy jesteśmy osobiście na każdym z Naszych obozów. Mamy więc bezpośredni wpływ na to żeby każdy Nasz wyjazd był wyjątkowy i niepowtarzalny. Chcemy aby czas spędzony z „Aktywnym Dzieciakiem” pozostawił w pamięci Dzieci mnóstwo dobrych i ciekawych wspomnień. Dbamy o to by Nasi mali obozowicze byli radośni i szczęśliwi, odkrywając z nami uroki Polski, także w kolejnych latach 🙂 PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI POLSKIM BONEM TURYSTYCZNYM!!

Dla kogo jest ta oferta?

Obóz Pływacki w Ustroniu Morskim przeznaczony jest dla Dzieci w wieku od 8 do 15 lat, które chcą poprawić swoje umiejętności pływackie pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów pływania, natomiast jeśli państwa Dziecko nie potrafi jeszcze pływać to właśnie trafia się idealna okazja aby to zmienić 🙂 Na naszych obozach pływackich zawsze tworzymy grupy na kilku poziomach, począwszy od początkujących do doskonalenia pływania. Jako, że nauką pływania zajmujemy się na co dzień wiemy jak efektywnie wykorzystać każde zajęcia, aby osiągnąć zamierzone cele. Wiemy też jak sprawić, żeby Nasi mali i więksi uczestnicy nie mieli czasu nawet na sekundę nudy 🙂 Największe zalety wyjazdu to :
– bliskość basenu – AquaPark Helios
– Program zajęć dostosowany do wieku uczestników
– Mnóstwo zajęć ruchowych
– Mega dużo atrakcji
– Sprawdzona kadra wychowawców
– ośrodek zaledwie 100 metrów od Morza
– Bardzo dobre warunki
– Pyszne posiłki
Na Naszych wyjazdach dbamy o to aby każdy dzień był inny i niepowtarzalny. Chcemy, aby Dzieci mogły rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności.  Jeżeli Państwa Dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu to ten obóz jest właśnie Dla Was. Zapewniamy mnóstwo atrakcji od rana do późnego wieczora. Biegamy, skaczemy, pływamy i korzystamy z uroków pięknego kurortu jakim jest Ustronie Morskie. Jeżeli Państwa pociechy lubią poleniuchować to nie ma Dla Nas problemu, Dla każdego znajdziemy coś fajnego! Jedno jest pewne Na Naszych wyjazdach nikt nie będzie się nudził!!

Lokalizacja

Ustronie Morskie - wieś letniskowa w Polsce, położona w woj. zachodniopomorskim, niedaleko Kołobrzegu, nad Morzem Bałtyckim. Jest to piękna miejscowość ze strzeżonymi kąpieliskami i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Ustronie Morskie może pochwalić się wspaniałą bazą sportową, z Aquaparkiem Helios, boiskami tupu Orlik, kortami tenisowymi, oraz z pełnowymiarowym boiskiem trawiastym. Piaszczysta i czysta plaża, nowe molo spacerowe, nadmorski klimat, malowniczy klif to kolejne atuty Ustronia Morskiego, dzięki którym wybraliśmy to miejsce na nasze kolejne obozy sportowe :-)

Zakwaterowanie

Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym Janosik. Ośrodek znajduje się w bliskiej odległości do Morza (100 metrów) oraz do Centrum Ustronia (500 metrów). Do Naszej dyspozycji oddane zostaną piękne nowoczesne domki w góralskim stylu. Każdy domek składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz posiada powierzchnię ok 70 m.kw. Koło domków znajdziemy boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw. W budynku głównym znajduje się stołówka, salka do ćwiczeń, stół do ping-ponga, piłkarzyki, stół do bilarda. Ośrodek jest ogrodzony oraz posiada monitoring.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie – śniadanie, dwudaniowy obiad + podwieczorek, kolacja. Świadczenia zaczynamy od kolacji, kończymy śniadaniem + prowiant na drogę

Atrakcje

2 wyjścia do Aquaparku Helios – na wodne szaleństwa
Park Linowy
Ognisko z pieczeniem kiełbasek
Western Park
Rejs pontonem motorowym – RIB
Olimpiada
Mam talent
Dyskoteka
Codzienne plażowanie
Gry i zabawy na sali

Program

7.00 Pobudka
8.00 Śniadanie
9.30 Atrakcje wodne i lądowe 🙂
13.00 Obiad
15.00 Zajęcia pływackie na basenie
16.30 Zajęcia rekreacyjne
18.00 Kolacja
19.30 Wieczorne zajęcia
21.30 Wieczorna toaleta
21.55 Sprawdzanie czystości i wystawianie ocen
22.00 Cisza nocna

Płatność

W cenie :
– transport autokarowy Warszawa-Ustronie Morskie ; Ustronie Morskie -Warszawa
– szkolenie pływackie na 6 torowej krytej pływalni – około 7 godzin lekcyjnych
– wszystkie atrakcje zawarte w programie
– opieka kadry oraz instruktorów
– ubezpieczenie NNW – Signal Iduna
– transport niezbędny do realizacji programu
– składka na turystyczny fundusz gwarancyjny

 

Cena Regularna :
2090 zł
Opłatę wnosimy jednorazowo lub w 3 ratach, pierwsza rata w wysokości 800 zł jest opłatą rezerwacyjną.
Dane do przelewu AKTYWNY DZIECIAK M i M Zawiślak Sp. j.
ING Bank Śląski 05 1050 1025 1000 0092 6443 5273
PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI POLSKIM BONEM TURYSTYCZNYM
Rabat przy dwójce rodzeństwa – 100 zł / os
W razie wyjazdu grupy znajomych – rabat 60 zł /os

Pliki do pobrania

Zapisz się na obóz

Kontakt

Dane Firmy :
AKTYWNY DZIECIAK
M i M Zawiślak Sp. j.
KRS : 0000770540

Dane do przelewu :
AKTYWNY DZIECIAK Sp. j.
05 1050 1025 1000 0092 6443 5273

Dane do kontaktu :
Marcin Zawiślak
tel. 535 999 049
Warszawa
email: biuro@aktywny-dzieciak.pl

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

More of Life

Aktywny dzieciak jest marką
szkoły pływania More of Life:

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2022

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl