Organizator

Organizatorem wyjazdu jest Aktywny Dzieciak M i M Zawiślak Sp. jawna. Wyjazdy rekreacyjno-sportowe Dla Dzieci organizujemy już od 8 lat, wcześniej pod marką Naszej szkoły pływania MORE OF LIFE. Jesteśmy Certyfikowanym Organizatorem Turystyki, posiadamy wpis do rejestru CEOTiPUNPUT pod numerem 2180, a także gwarancję turystyczną SIGNAL IDUNA. Ze swojej strony zapewniamy bezpieczeństwo i niezapomniane wspomnienia z każdego wyjazdu. Możemy pochwalić się sprawdzoną i doświadczoną kadrą wychowawców oraz instruktorów (w większości są to osoby po Akademii Wychowania Fizycznego, byli lub aktualni sportowcy, nauczyciele). Wszyscy Nasi wychowawcy są osobami z którymi współpracujemy od wielu lat. Niezwykle istotne jest również to że jako organizatorzy jesteśmy osobiście na każdym z Naszych obozów. Mamy więc bezpośredni wpływ na to żeby każdy Nasz wyjazd był wyjątkowy i niepowtarzalny. Chcemy aby czas spędzony z „Aktywnym Dzieciakiem” pozostawił w pamięci Dzieci mnóstwo dobrych i ciekawych wspomnień. Dbamy o to by Nasi mali obozowicze byli radośni i szczęśliwi, odkrywając z nami uroki Polski, także w kolejnych latach 🙂 PRZYJMUJEMY BON TURYSTYCZNY!!

Dla kogo jest ta oferta?

MOJA PIERWSZA KOLONIA to profil koloni stworzony na potrzeby Dzieci, dla których będzie to pierwszy samodzielny wakacyjny wyjazd! Wiemy jak sprawić żeby Nasi mali uczestnicy nie mieli czasu nawet na sekundę nudy 🙂 Największe zalety wyjazdu to :
– Program zajęć dostosowany do wieku uczestników
– Mnóstwo zajęć ruchowych
– Mega dużo atrakcji
– Sprawdzona kadra wychowawców
– Bardzo dobre warunki Hotelowe
– Pyszne posiłki
– Bezpieczny i wielokrotnie odwiedzany przez Nas ośrodek
Na Naszych wyjazdach dbamy o to aby każdy dzień był inny i niepowtarzalny. Chcemy, aby Dzieci mogły rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności.  Jeżeli Państwa Dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu to ten obóz jest właśnie Dla Was. Zapewniamy mnóstwo atrakcji od rana do późnego wieczora. Biegamy, skaczemy, pływamy i korzystamy z uroków pięknego kurortu jakim jest słoneczna Okuninka. Jeżeli Państwa pociechy lubią poleniuchować to nie ma Dla Nas problemu, Dla każdego znajdziemy coś fajnego! Jedno jest pewne Na Naszych wyjazdach nikt nie będzie się nudził!!

Lokalizacja

Okuninka to kurort wypoczynkowy w województwie Lubelskim, jest to Nasze ulubione miejsce na obozy sportowo-rekreacyjne. Powodów jest wiele, przede wszystkim bliskość Jeziora Białego - jedynie 30 metrów od ośrodka. Czystość wód - jezioro posiada pierwszą klasę czystości. W niedalekiej odległości są piękne lasy i Parki Krajobrazowe, oprócz tego, tylko kilka kilometów dzieli Nas od miasta Włodawa, w którym znajduje się cała infrastruktura sportowa.

Zakwaterowanie

Zakwaterowani będziemy w super eleganckim trzygwiadkowym Hotelu SANVIT Lake Resort & Spa. Ośrodek oferuje nam nowoczesne 2,3,4 osobowe pokoje łazienkami oraz telewizorami LCD. Do dyspozycji mamy także salę sportową, stół do ping ponga, prywatną piaszczystą strzeżoną plażę, wiatę grilową i wiele wiele innych udogodnień. Ośrodek jest monitorowany oraz zamykany na noc. Do dyspozycji także : Strefa Spa (sauny, jacuzzi, ruska bania), Kids Room oraz Siłownia. Naszym zdaniem jest to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do rganizacji obozów dla dzieci. Warunki Hotelowe, komfort, bezpieczeństwo oraz otoczenie ośrodka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagajacych rodziców. Zapraszamy na stronę Hotelu http://okuninka.sanvit.pl/

Wyżywienie

3 posiłki dziennie – śniadanie Szwedzki bufet, dwudaniowy obiad serwowany + podwieczorek, kolacja Szwedzki Bufet + danie na ciepło. Świadczenia zaczynamy od obiadu, kończymy śniadaniem + prowiant na drogę

Atrakcje

Wodny tor przeszkód
Park Linowy
Holowanie z oponką
Ognisko
Pływanie na SUP’ach
The voice of Okuninka
The best dancer 🙂
Olimpiada
Wesołe miasteczko
Mam talent
Dyskoteka
Codzienne plażowanie
Gry i zabawy na sali

Program

8.00 Pobudka
8.30 Poranne Ćwiczenia
9.15 Śniadanie
11.00 Atrakcje wodne i lądowe 🙂
13.00 Plażowanie
14.30 Obiad
16.00 Zajęcia rekreacyjne
19.00 Kolacja
20.30 Wieczorne zajęcia
21.30 Wieczorna toaleta
21.55 Sprawdzanie czystości i wystawianie ocen
22.00 Cisza nocna

Płatność

W cenie :
– transport autokarowy Warszawa-Okuninka ; Okuninka -Warszawa
– wszystkie atrakcje zawarte w programie
– opieka kadry oraz instruktorów
– ubezpieczenie NNW – Signal Iduna
– transport niezbędny do realizacji programu

Cena Regularna :
1890 zł
Opłatę wnosimy jednorazowo lub w 3 ratach, pierwsza rata w wysokości 700 zł jest opłatą rezerwacyjną.
Dane do przelewu AKTYWNY DZIECIAK M i M Zawiślak Sp. j.
ING Bank Śląski 05 1050 1025 1000 0092 6443 5273
PRZYJMUJEMY BON TURYSTYCZNY
Rabat przy dwójce rodzeństwa – 100 zł / os
W razie wyjazdu grupy znajomych – rabat 60 zł /os

Pliki do pobrania

Zapisz się na obóz

Kontakt

Dane Firmy :
AKTYWNY DZIECIAK
M i M Zawiślak Sp. j.
KRS : 0000770540

Dane do przelewu :
AKTYWNY DZIECIAK Sp. j.
05 1050 1025 1000 0092 6443 5273

Dane do kontaktu :
Marcin Zawiślak
tel. 535 999 049
Warszawa
email: biuro@aktywny-dzieciak.pl

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

More of Life

Aktywny dzieciak jest marką
szkoły pływania More of Life:

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2021

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl